Ayfira | Sıfır Riskle Etkin Uluslararası Pazarlama

Hakkımızda

“ Uzun yıllara dayanan yoğun ihracat deneyimine sahip uzman ekibimizle, AYFİRA çatısı altında, daha güçlü ve geniş kapsamlı bir dış ticaret yapılandırmasıyla, şirketlerimize Uluslararası Pazar Danışmanlığı hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Biliyoruz ki; şirketlerin kendi üretim veya hizmet alanlarında daha iyiye ulaşıp, gelişip ilerlemesi, birincil adım olarak, asıl faaliyet alanına odaklanmalarına (iş konsantrasyonuna) bağlıdır. Ancak günümüz iş dünyasında başarı, sadece kendi faaliyet alanında değil, yönetim, pazarlama, teknolojik altyapı, lojistik gibi pek çok alanda profesyonel bakış açısı ve uzmanlaşmayı zorunlu kılıyor.

Ülkemizin tüm sektörlerde hizmet verebilen tek Uluslararası Pazar Danışmanlığı ve Satınalma kuruluşu olarak bu tespitten hareketle, Dış Ticaret alanında, işletmelerimizin, ihracat faaliyetlerini kolaylaştırarak dünya pazarında rekabet şanslarını artırıp, etkin bir pazarlama gücüne ulaşmaları için uzman desteği sağlıyoruz.

Yıllar içerisindeki deneyimlerimizde, hizmetimizin yarattığı artı değer ve kazanımlarla ulaşılan başarıları gördük, ne mutlu ki bunların gururu yaşadık ve yaşıyoruz. Danışmanlığını yürüttüğümüz yerli/ yabancı farklı ölçekteki pek çok firmamız, iş yoğunluğunu uzmanlarımıza aktarıp, önce etkin maliyet ve zaman tasarrufu, hemen ardından kendi sektöründe odaklanma/uzmanlaşma ve bu sayede hızlı hareket kabiliyetiyle verimliliklerini üst seviyelere çıkarabilme fırsatına kavuştu.

Ayfira uzmanlığıyla dış ticarette, Uluslararası Pazar Danışmanlığı alanında, uzun yıllara dayalı çaba ve alın terinin ürünü olan tecrübemizi ülkemiz firmalarına sunabilmek, Türkiyemiz adına dünya pazarlarında yeni kapılar aralayabilmek heyecanıyla hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Bugün dünyada marka değeri yükselmiş olan Türk Malı’ndan aldığı güçle büyümüş olan Ayfira’nın uzmanları olarak biliyoruz ki; doğru vizyon ve planlama ile dünya pazarlarında herkese yer var, ‘Size de Yer Var !’

Bu yaklaşım ve disiplinle inanıyoruz ki , üretim gücünü doğru yerde kullanmak isteyen tüm ölçekteki firmalarımızın güvenilir iş ortağı, uzmanlarımızla ekiplerinin parçası olarak, yeni ve daha büyük başarılara imza atacağız.”


Gülperi Gülay Odabaş
CEO

Copyright © 2020 - ayfira.com.tr