Ayfira | Sıfır Riskle Etkin Uluslararası Pazarlama

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerimi ne kadar zamanda teslim alabilirim?

AYFİRA olarak, tedarik ve lojistikteki güçlü ve güvenilir ağımızla, Türkiye merkezli yüklemelerin 10 iş günü içerisinde tamamlanabilmesini öngörüyoruz. Ancak ürünlerin tedarik ve tesliminde en önemli unsur fiziki koşullar ve üretim hızı olduğu için, teslimat süresi, üretimin coğrafyası, niteliği ve miktarına bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor.

Minumum sipariş miktarı nedir?

İş ortaklarımıza, pazarda mümkün olan en iyi hizmeti, en uygun fiyatla temin etme hedefiyle hizmet verirken, satış ve tedarike dönük lojistik süreçler (ulaşım, insan kaynağı, zaman…) hizmetlerimizin önemli kalemlerini oluşturuyor; maliyetler açısından dikkate değer çıktılar yaratıyor. Bu nedenle alımlarda, 5 bin Dolar/ Euro üzeri siparişlerin aracılık hizmetini yürütüyoruz.

Ödememi hangi para birimiyle yapabilirim?

Yurtdışı ödemelerde Dolar ve Euro birimleri kullanılmakla birlikte, TL üzerinden ödeme yapmak isteyen iş ortaklarımızın talebini de olumlu değerlendiriyoruz.

Ürün kalitesini nasıl garanti ediyorsunuz?

Öncelikle, ürünün kalite ve niteliklerinin hemen her aşamada kontrolünü sağlayan teknik spesifikasyonlara göre üretim gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında, ayrı bir Kalite Raporu talep edilmesi halinde, işin uzmanı gözetim kuruluşlarından, maliyetlerin firmalarımız tarafından karşılanması koşuluyla, Özel Kalite Raporu alabiliyoruz.

Yürüttüğünüz faaliyetlerinden AYFİRA olarak komisyon alıyor musunuz?

AYFİRA olarak, ilkeli ve dürüst çalışma sistemimiz ile tecrübemizin neticesi olan itibarlı konumumuzu korumak, ilkesel olarak hassasiyetle üzerinde durduğumuz unsurların başında geliyor. Komisyon almıyoruz ve bu anlayışla çalışan bir kurum olarak ülkemizin tek “Uluslararası Pazar Danışmanlığı ve Satınalma” şirketiyiz. Dış ticarette hizmet ve süreçleri takip ederek, ihracatı bizzat yapan AYFİRA’nın, firmalarımızca, hizmet satın alınan bir şirket olmanın ötesinde, güvenilir bir ‘iş ortağı’ olarak takdir görmenin gurur ve memnuniyetini taşıyoruz.Copyright © 2020 - ayfira.com.tr