Ayfira | Sıfır Riskle Etkin Uluslararası Pazarlama

Sektörler

Yapı-İnşaat

Ülkemizde hızla büyüyen ve yüksek potansiyel barındıran inşaat sektöründe, müşterilerimizin talep ve beklentileri doğrultusunda, yeni ve butik çözümler üretiyoruz. İnşaat projelerinin yanı sıra, özellikle turistik bölgelerde bina ve konut hizmetlerine aracılık ediyoruz. Bir yandan kendi inşaatlarımızı yükseltirken, diğer yandan dünyanın farklı ülkelerinden gelen inşaat sektörüyle ilgili talepleri, mermerden karoya, çimentodan demire geniş bir ürün yelpazesi içinde karşılayarak sektöre katkı sağlıyoruz.

Boya

- Otomotiv Boyaları: Boya sektöründeki uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve tecrübemizi, yenilikçi, dinamik ve profesyonel bir iş anlayışıyla birleştirerek, oto tamir boyaları konusunda portföyümüzü hızla genişletiyoruz. Sektör deneyiminin ürünü olan müşteri memnuniyetiyle boya sanayinde kendine haklı bir yer edinen şirketimiz, dinamik yapısı, esnek ve hızlı hareket kabiliyetiyle, Polyester Grubu, Akrilik Grubu ve Yardımcı Ürünler Grubu’nda geniş ürün gamıyla, Avrupa ve Orta Doğu’da birçok ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

- İnşaat boyaları: Ayfira olarak tedarikçi firmaları belirlerken gelişen teknolojiyi kullanarak müşteri beklenti ve tatminini en üst seviyede tutuyoruz. Özel hassasiyet gösterdiğimiz tedarikçi firma seçiminde, sektörde güvenirliğini kanıtlamış öncü kuruluşların ürünleri özellikle tercih ediyoruz.

İç-dış mekan, astar, çatı ve dekoratif boyalarla birlikte otomotiv sektöründe kullanılan boya ve yan ürünlerinin hızlı tedarikinde iddialı olan şirketimiz, talepte gözlenen hızlı artış ile kendine duyulan güvenin haklılığını kanıtlıyor. Bu alanda özellikle Avrupa’da verdiği güven ile müşteri ağı genişleyen şirketimiz, Irak ve İran pazarında gerçekleşmekte olan pek çok proje ve uygulamanın içinde yer alıyor.

Demir - Çelik

Türkiye gibi dünyada da hızla büyüyen inşaat sektöründeki hareket, inşaat demiri üretiminde önemli yeri olan ülkemize ilgiliyi arttırdı. Son dönemde özellikle Arap Yarımadası ve Afrika ülkelerinde gelen talepler hızla artıyor. Müşterilerimizin duyduğu memnuniyeti korumak için çaba sarf ederken, ürünün hassasiyetini göz önüne alarak, kaliteli ürün ve talebi maksimum seviyede karşılayabilecek tedarikçinin seçiminde çok titiz davranıyoruz. Ayfira olarak hedefimiz, demir tedariğinde şirketimizi ve ülkemizi uluslararası birer markaya dönüştürmektir.

Gıda - Tarım

Avrupa’da marketlerde tüketiciye sunulan ürünlerin giriş fiyatlarındaki yükseklik, özellikle narenciye konusunda kalite ve fiyat açısından birçok ülkenin önünde yer alan Türkiye’ye talebi ciddi oranda arttırdı. Bu talepten üreticilerimizin daha çok pay alabilmesi ve bunu yaparken iyi ve kaliteli bir hizmetle gerçekleştirebilmesi amacıyla, üretici ile direk irtibata geçiyoruz. Bu sayede, talebin niteliğinde bağlı olarak, ürünün yetiştirilmesi, toplanması, dağıtılması, yüklenmesi ve teslimatı ile yakından ilgilenerek, ürünlerin sağlıkla ve güvenle ulaştırılmasını, üreticimizin de güvenli kazanç sağlaması için hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Tekstil

Türkiye’nin Tekstil sektöründeki tartışmasız üretim gücü, ülkemizi üretimin ilgi odağı merkezlerinden biri konumuna getirdi. Avrupa ülkelerine kıyasla işçilikteki düşük maliyet sayesinde Türkiye, tekstil ürünlerinde kaliteyi ucuza üretebilen ülke olarak anılmaya başladı. Sektörde farklı ölçekteki talepleri değerlendiren Ayfira, her türlü tekstil ürününe dönük talebi karşılamak adına, pek çok farklı üreticiden hizmet alıyor. Kadın, Erkek, Hazır Giyim vs.tüm segmentlere dönük ihtiyacı karşılayacak potansiyele sahip olan şirketimiz, dış giyimin yanı sıra spor ve iç giyim de talepleri hızla karşılamaktadır.

Matbaa

Türkiye, matbaacılık sektörde hızlı gelişen ve değişen teknolojiyi en yakından takip eden ülkeler arasında bulunuyor. Birçok Avrupa ülkesi bu nedenle, kalite konusunda sorun yaşamamak ve kaliteyi uygun fiyata alabilmek amacıyla, üretimlerini Türkiye’de yaptırıyor. Ayfira olarak, en ufak kartvizitten, yüzlerce sayfalık katalog basımına, talepleri, sektörün uzmanı kişi ve kurumlarıyla, sektörün öncü kuruluşlarıyla işbirliği yaparak karşılıyoruz. Ortaya çıkan başarılı ürünler neticesinde oluşan yüksek müşteri memnuniyeti sayesinde, Ayfira’nın baskı-ofsetteki hizmet ağı hızla genişliyor.

İletişim - Reklam - Yayıncılık

Hangi ürün ve hizmeti üretirsek üretelim, bugün dünyamızda, ürünün kaliteli ve uygun satınalma koşulları kadar, satınalma eyleminin gerçekleşmesi için; tanıtımı, kendini doğru mecralarda doğru anlatabilmesi ve totalde markanın iletişiminin yapılmasından geçiyor. İletişim Danışmanlığı hizmetiyle, bir bütün olarak ürününüzün/ hizmetinizin/ markanızın, yoğun rekabet ortamında kendine doğru yer edinebilmesini sağlayamaya dönük, İletişim Uzmanları ile stratejinize yön veriyoruz. İletişimin bir bütün olduğu gerçeğinden hareketle,

 • Kurumsal yayınlar, Faaliyet Raporu,

 • Medya satınalma

 • Grafik Tasarım,

 • Kurumsal Kimlik Uygulamaları,

 • Web Sitesi Tasarım, Metin Yazımı ve İçerik Yönetimi,

 • Reklam Tasarım (Uygulama, Afiş, İlan, Billboard vs uygulamalar)

 • Profesyonel Fotoğraf ve video çekimi

 • Tanıtım filmi vb. ile kısacası iletişimin tüm gerekli adımlarını birlikte dizayn ediyoruz
   

 

Markanızı yönetirken, gereklilik doğrultusunda

 • Kurumsal İtibar Yönetimi, Pazarlama İletişimi, Liderlik İletişimi Planlaması, Konu Yönetimi, Yatırımcı İlişkileri, Kurum içi İletişim, Sponsorluk Yönetimi, Etkinlik Yönetimi, Kriz Yönetimi İletişimi, Yatırımcı İlişkileri ve Finansal İletişim, Uluslararası Projeler Danışmanlığı, Tasarım ve Yayıncılık alanlarında stratejinize yön veriyoruz…

Promosyon

800'ün üzerinde promosyon malzemesi çeşidi bulunan şirketimiz, her ay tasarlattığı yeni ürünlerle, farklı üretimler yaparak yelpazesini genişletip, büyütüyor. Ayfira’nın promosyon ürünleri, Çin ürünleri ile rekabet edebilir duruma gelmiş olmasının ötesinde, kalite konusunda Çin üretimi malların çok önünde yer alıyor. Örneğin 300 farklı modelde tasarlayıp ürettiğimiz resim çerçevelerimizin, yurtdışında pek çok mağazada yerini almış olmasının memnuniyetini taşıyoruz. Ürün yelpazemize yeni eklediğimiz kendi tasarımımız olan aksesuar çeşitlerimiz ise, özellikle Avrupa’da bazı büyük tekstil markaları tarafından satılmaktadır.Copyright © 2020 - ayfira.com.tr