Boya

boya

Boya sektörü Ayfira’nın en yüksek tecrübeye sahip olduğu uygulama ve tedarik alanlarından biridir. Sektörde özellikle iki segmentte yoğunlaştığımız faaliyetlerde, büyük tedarik potansiyeliyle yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

 

  • İnşaat boyaları: Tedarikçi firmaları belirlerken gelişen teknolojiyi kullanarak müşterilerimizin talep ve beklentilerini titizlikle değerlendiriyoruz. Özel hassasiyet gösterdiğimiz tedarikçi firma seçiminde, sektörde güvenirliğini kanıtlamış öncü kuruluşların ürünlerini tercih ediyoruz.

İç ve dış mekan, astar, çatı, dekoratif boya ve yan ürünlerinin hızlı tedarikinde iddialı olan şirketimiz, aldığı yoğun taleple kendine duyulan güvenin haklılığını kanıtlıyor. Özellikle Avrupa’da geniş müşteri ağına sahip olan şirketimiz, çevre coğrafyamızda gerçekleşmekte olan pek çok proje ve uygulamanın içinde yer alıyor.

Ayfira, dinamik yapısı, esnek ve hızlı hareket kabiliyetiyle, Polyester Grubu, Akrilik Grubu ve Yardımcı Ürünler Grubu’ndaki geniş ürün gamıyla, Avrupa ve Orta Doğu’da birçok ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

 

  • Oto Tamir Boyaları: Boya sektöründeki uzun yıllara dayalı tecrübemizi, yenilikçi, dinamik ve profesyonel bir iş anlayışıyla birleştirerek oto tamir boyaları konusunda geniş bir portföy oluşturduk. Yurt dışı taleplerini, birinci kalite ürün ve tedarik zinciri içinde güvenle karşılıyoruz.
  • Poliüretan Kaplamalar: Ayfira olarak boyanın yanı sıra poliüretan yalıtım sistemleri alanındaki deneyimimizle, astar ve kaplama ürünlerinde yüksek kalitede ürün tedariki sağlıyoruz ve Avrupa pazarlarında bu alandaki önemli tedarikçilerinden biri olarak hizmet veriyor.