Hakkımızda

Gelişen teknoloji ve iletişimin artan gücü küresel dünyada sınırları kaldırmış olsa da hayatımızın parçası haline gelen bir diğer gerçek “küresel salgın”. İnsanın çevre ve diğer canlı türlerine verdiği zarara karşı doğanın kendini yeniden bulması olarak yorumlanan virüs salgını ve benzerleri, gelecek yıllarda ve belki de yüzyıllarda, birlikte yaşamak durumunda olduğumuz yeni normal hayatın parçası olacak. Bu gerçekle yüzleşen ve uzun süredir yeni ve yerel ekonomilerle iş yapma arayışında olan ulusal ve uluslararası pazarlar değişim yaşıyor. Tüm işletmeler geleneksel iş yapış biçimlerini gözden geçiriyor, iletişimin gücünü arkalarına alarak yenilenmeye çalışıyor. Günümüz iş dünyasında artık şirketler sadece üretimle değil, yönetim, pazarlama, teknolojik altyapı, lojistik gibi pek çok alanda, profesyonel bakış açısı ve uzmanlaşmayla başarılı olabiliyor.

 

Ayfira olarak, güçlü ve geniş kapsamlı bir dış ticaret yapılanması içinde ulusal ve uluslararası işletmelere Uluslararası Pazar Danışmanlığı ve Satın Alma hizmeti sunuyoruz. Uzun yıllara dayalı ihracat deneyimine sahip uzman ekibimizle gerçekleştirdiğimiz Küresel Kaynak Kullanımı ve Satın Alma Yönetimi ile farklı büyüklükteki pek çok şirket, küresel pazarda yeni fırsatları yakalama imkanına kavuşuyor. Ülkemizin tüm sektörlerde hizmet verebilen Uluslararası Pazar Danışmanlığı ve Satın Alma kuruluşu olarak, işletmelerimizin ihracat faaliyetlerini kolaylaştırıp dünya pazarında rekabet şanslarını artıracak ve etkin bir pazarlama gücüne ulaşmalarını sağlayacak uzman desteği sunuyoruz. Geliştirdiğimiz satın alma çözümleri ve tecrübeli danışmanlarımızla, yıllar içinde pek çok işletmemize artı değer sunduk; önemli kazanımlara, büyük başarılara ulaştırdık.

 

Danışmanlığını yaptığımız yerli ve yabancı farklı ölçekteki firmalar, yürüttüğümüz çalışmalarla etkin maliyet ve zaman tasarrufu, kendi sektörüne odaklanma/ uzmanlaşma ve bu sayede hızlı hareket kabiliyetiyle verimliliklerini üst seviyeye çıkarma fırsatına kavuştu. Ayfira uzmanlığıyla dış ticarette uzun yıllara dayalı çaba ve alın terinin ürünü olan tecrübemizi işletmelerimize sunabilmek, ülkemiz adına dünya pazarlarında yeni kapılar aralayabilmek heyecanıyla hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bu yaklaşım ve disiplinle, üretim gücünü doğru yerde kullanmak isteyen tüm ölçekteki firmalarımızın güvenilir iş ortağı, uzmanlarımızla işletme ekiplerinin parçası olarak yeni başarılara imza atıyoruz. Bugün doğru vizyon ve planlama ile dünya pazarlarında herkese yer var, size de yer var!

 

KURUMSAL

HİZMETLERİMİZ