Sıkça Sorulan Sorular

Genel Sorular!

Aşağıdan Genel Sorulan Soruların Cevaplarını Bulabilirsiniz!

Tedarik ve lojistikteki güçlü ve güvenilir ağımızla, Türkiye merkezli yüklemelerin 10 iş günü içerisinde tamamlanmasını öngörüyoruz. Ancak ürünlerin tedarik ve tesliminde en önemli unsur fiziki koşullar ve üretim hızı olduğu için teslimat süresi, üretim yeri, niteliği ve miktarına bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor.

İş ortaklarımıza pazarda mümkün olan “en iyi hizmeti, en uygun fiyatla” temin etme hedefiyle hizmet verirken satış ve tedarike dönük lojistik süreçler (ulaşım, insan kaynağı, zaman vb.) faaliyetimizin önemli kalemlerini oluşturuyor ve maliyetler açısından dikkate değer çıktılar yaratıyor. Her ürün grubunun ayrı minimumu değeri olduğu için, bunu gelen teklifler üzerinden değerlendiriyoruz.

Yurtdışı ödemelerde Dolar ve Euro birimleri kullanılmakla birlikte TL üzerinden ödeme yapmak isteyen iş ortaklarımızın talebini de olumlu değerlendiriyoruz.

Ürünün kalite ve niteliklerinin hemen her aşamada kontrolünü sağlayan teknik şartname ve standartlara göre üretim gerçekleştiriyoruz. Ayrıca Kalite Raporu talep edilmesi halinde, uzman gözetim kuruluşlarından -maliyetleri firmalarımızca karşılanan- özel Kalite Raporu alıyoruz.

Sektör tecrübemizin, ilkeli ve dürüst çalışma sistemimizin en önemli kazanımı olan itibarlı konumumuzu korumak, ilkesel olarak hassasiyetle üzerinde durduğumuz unsurların başında geliyor. Komisyon almıyoruz ve bu anlayışla çalışan tek Uluslararası Pazar Danışmanlığı ve Satın Alma şirketiyiz. Dış ticarette hizmet ve süreçleri takip edip ihracatı bizzat yapan bir kuruluş olarak, hizmet satın alınan bir şirket olmanın ötesinde güvenilir bir “iş ortağı” olarak takdir görmenin gurur ve memnuniyetini taşıyoruz.

İletişim Formu

Farklı Sorularınız Formu Kullanabilirsiniz.